Visionboard aneb 7minut, které možná změní váš život

Posledních pár let si tvořím nástěnku snů neboli visionboard pro následující rok. Předloni jsem si tam nalepila obrázek Maroka, protože mě nadchnul svou atmosférou, která z něho vyzařovala.

morocco-475699__180

marrakech-604088__180

Přestože jsme měli vybraný zájezd do Řecka, CK nám nabídla na poslední chvíli Maroko za stejný peníz.

Loni mi v oblasti prosperity zbylo takové nevyužité místo a tak jsem si tam nalepila obrázek auta. (Nové auto jsem vlastně až tak akutně nepotřebovala).

A co myslíte?

Pokaždé, když vejdu do garáže,s pokorou děkuju svému visionboardu, své nástěnce snů.

Možná máte nějaký svůj sen i vy. Tady je návod, jak na to.

Pouhých 7 minut, které mohou změnit váš život, budete-li si to opravdu přát.

 

Není nic, čím byste nemohli být, není nic, co byste nemohli dělat,není nic, co byste nemohli mít.“

(Neale Donald Walsch)

20160126_132306

Pečlivě přitom volte slova, která použijete. Vzpomněla jsem si na příklad své klientky, která si na svou nástěnku snů přesně popsala všechny atributy svého budoucího partnera. Včetně přání, aby nepil a  nekouřil. Za několik měsíců svůj ideál skutečně potkala. Jedinou vadou na jeho kráse je fakt, že kouří a občas zajde s kamarády do blízké hospůdky. Pokud jste četli můj ebook, pak víte, proč tomu tak je.

Lenka Bílková
Díky své více než 20leté praxi profesionálního kouče, konzultanta a trenéra vím, jak pracovat sám se sebou i s druhými tak, abyste rychle dosahovali svých vysněných cílů. Pracuji s jednotlivci i týmy a specializuji se na životní a profesní změny a na osobní růst mých klientů. Při své práci kombinuji celou řadu různých koučovacích postupů, tréninkových metod a terapeutických technik z oblasti NLP (neuro-lingvistické programování).Fascinují mě všechny formy komunikace, proto se ptám, naslouchám a inspiruji příběhy ze svého vlastního života. Přečtěte si, jak trnitá byla cesta k tomu, co dnes dělám tady>>
Komentáře