Kdo jsou mí klienti,

se kterými jsem pracovala pod hlavičkou Positive,s.r.o.

Ahold Czech republic,a.s.

Alianz Direct, s.r.o.

AmRest CZ,s.r.o.

AXA životní pojišťovna,a.s.

Bawag bank,a.s

BDO Audit,s.r.o.

BDP-Wakestone,s.r.o.

CPI Hotels,a.s.

CzechInvest

Česká spořitelna,a.s.

Česká správa sociálního zabezpečení

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.

Český Aeroholding,a.s.

ČEZ

ČS-stavební spořitelna,a.s.

ČSSZ

Det Norske Veritas CZI

Douwe Egberts CZ,s.r.o.

DPD,s.r.o.

EQUA bank, a.s.

Ernst & Young, s.r.o.

Euroagentur Hotels § Travel a.s.

Euro-Center Prague,s.r.o.

Europ Assistance CZ,s.r.o.

Ford Motor Company,s.r.o.

Gabriela Salvete,s.r.o.

GE Aviation Czech,s.r.o.

GE Capital Bank,a.s.

Hewlett Packard,s.r.o.

Home credit,a.s.

Innogy Česká republika,a.s.

Karen Millen

LBBW Bank CZ,a.s.

Linde Material Handling,a.s.

Lukoil CZ,s.r.o.

McDonald´s ČR,s.r.o.

MetLife pojišťovna,a.s.

Nationale – Nederlanden,a.s.

Nodus, s.r.o.

OMV CZ,s.r.o.

Pioneer česká investiční společnost,a.s.

Pražská správa sociálního zabezpečení

Prometheus ,s.r.o.

Reiffeisen bank,a.s.

RWE CZ,a.s.

Shell CZ,a.s

Sipral,a.s

Skanska

Slovenská spořitelna,a.s.

Škoda Auto Mladá Boleslav

Verlag Dashofer, nakladatelství,s.r.o.

Vienna hotels international hotel Diplomat

VZP,a.s.

Zapa beton,a.s.

Lenku jsem si vybrala jako koučku. Od prvního sezení mi byla velmi sympatická a tak jsem měla velké očekávání i od výsledku svého koučingu. Mohu upřímně říct, že mi moc pomohla a jako koučku ji velice doporučuji. Je to inspirativní, kreativní a velmi chytrá žena, která mi prostě pomohla a doufám, že i mimo práci zůstaneme v kontaktu. S čistým svědomím ji budu doporučovat i našim manažerům.

Mgr.Šárka SnížkováExperienced HR manager, skilled facilitator and consultant

S Lenkou se znám od roku 2009, kdy pro společnost Ford Motor Company vedla manažerskou akademii a sérii individuálních koučingů. Od té doby se stala naším trvalým a ceněným partnerem při hledání odpovědí na individuální, týmové i organizační otázky v oblastech osobnostního rozvoje, organizačního nastavení, leadershipu, týmové práce nebo konflikt managementu. Lenka je skvělý člověk a profesionál v každém ohledu. Její velkou přidanou hodnotou jsou praktické manažerské dovednosti, díky kterým si snadno získává důvěru a respekt manažerů a zaměstnanců na všech organizačních úrovních. Zároveň je to člověk, ze kterého vyzařuje optimismus a nadhled, a který vás nabíjí pozitivní energií. Každé setkání s ní je velice inspirativní a podnětné. Lenku vřele doporučuji…

Mgr.Petra HroudováHR Supervizor at Ford Motor Company

S Lenkou spolupracuji více než 10 let v oblasti vzdělávání a spolupráce s ní je vždy nadstandardní. Lenka je vynikající lektorka a koučka s bohatými manažerskými zkušenostmi založenými především na koučovacím přístupu. Obdivuji její přirozenou profesionalitu skloubenou s pozitivním přístupem k životu a její otevřené srdce

Ing.Pavel SvobodaZakladatel - První česká vzdělávací (síť nezávislých lektorů a poradců

S Lenkou mám možnost spolupracovat již 4 roky nad řadou vzdělávacích projektů. Za tu dobu jsem poznala, že se mohu na ni vždy spolehnout, a nejen já, ale i řada klientů. Lenka jako lektorka dává svým účastníkům vždy své maximum a snaží se přimět každého alespoň nad malou změnou svých dosavadních (pracovních i osobních) zajetých stereotypů. Výsledkem její práce jsou spokojení účastníci a řada kladných hodnocení / referencí. Lenku jednoznačně doporučuji pro její lektorské schopnosti, lidskost, elán a vysoké pracovní nasazení, jako lektorku nejen pro manažerské i nemanažerské vzdělávání, ale i jako koučku pro individuální koučovací sezení

Ing.Rita FuchsováProduction Manager ve společnosti Golden Fish

Lenka je úžasná, energická, empatická koučka.Jej vedenie je založené na profesionalite a bohatej skúsenosti. Vrelo doporučujem. Je to skrátka "žena do voza aj do koča".

MUDr. Miroslava ChudáOperations Director, EUC Premium,s.r.o.

S Lenkou jsem měla možnost se setkat na kazuistickém workshopu. Musím říct, že tento workshop byl bezkonkurenčně nejlepší, kterého jsem se kdy zúčastnila. Lenka je velice empatická , inteligentní žena. Její bohaté zkušenosti v oblasti lektorství a koučingu jsou profesionální. Oceňuji její houževnatost a pracovní nasazení.

Michaela Ďurnekováředitelka hotelu EA Hotel Tosca***

Milá Lenko, chtěl bych moc poděkovat za dvoudenní seminář nad tématy motivace a vedení lidí. Je to zhruba 3 týdny nazpět, co jsme měl tu čest Tě potkat a vidět tvé prezentační dovednosti a čerpat znalosti a energii, kterou vyzařuješ. Musím říct, že to bylo osvobozující a obohacující. Moc Ti za ty dva dny strávené na kursu děkuji.

Ing. Jan Potužák, MBAtechnický ředitel JLV, a.s.

Ráda bych Vám, Lenko, sdělila, že kolegyně dnes celý den nemluvily téměř o ničem jiném, než o včerejším kurzu a o Vás. Chci proto poděkovat za Váš úžasný přístup, neboť i moje kolegyně, se kterou jsem v kanceláři, a která je opravdu velmi uzavřená, se dnes spokojeně usmívala a dokonce přiznala, že tam včera ani nechtěla jít, a je šťastná, že to překonala, protože to byl nejlepší kurz jaký zatím absolvovala.

Bc. Jitka RůžičkováStudijní oddělení Univerzita Karlova v Praze Přírodovědecká fakulta

S Lenkou jsem měla schůzku s cílem ujasnit si, jak vidět svou hodnotu očima klienta. Někde uvnitř jsem to matně tušila, ale žila jsem v tom, že vypustit to ven, by byla sebechvála, která zrovna nevoní. Vždycky, když jsem se dostala do situace, kde jsem měla před někým popsat, co vlastně dělám, přišel blok. Mlha před očima s tím, že popíšu jen ve zkratce, abych to měla co nejdřív za sebou a nikdy jsem se tak nedostala k té hloubce, která mou práci provází. Přišlo mi to trapný říkat o sobě něco pozitivního a mýma očima se chválit. Jenže Lenka mě tak mile naladila, že jsme spolu daly dohromady něco, za čím si stojím, necítím to jako zbytečnou sebechválu a jde to vážně do hloubky. Lenka mi pomohla můj mlhavý vnitřní pocit převést do slov tak, abych se uměla prezentovat navenek a necítila se u toho v pasti a zase mě to posunulo o velký kus vpřed. Moc děkuji, Leni.

Štěpánka Čápová - Nadšená kuchtička a výživová poradkyně ve společnosti Štěpánčiny zdravé dobroty