Reference

Koučování

Paní Bílková nabízí profesionální coaching, který úspěšně kombinuje pracovní a osobní rozvoj. Její služby využívám již přibližně rok a jsem velmi spokojen .Otevřené rozhovory pod jejím vedením umožňují najít odpovědi na složité otázky a průběžně analyzovat přínos jednotlivých mých kroků k celkové koncepci a vizi. Doporučuji její služby všem, kdo chtějí investovat do svého osobního a profesního rozvoje, neboť je to investice, která má pozitivní dopad nejen na jednotlivce, ale i na jeho okolí.

Ing.Jiří Klička, MBAfinanční manažer

Pro koučink s Lenkou jsem se rozhodla, protože jsem byla dlouhodobě ve stresu a ocitla jsem se ve slepé uličce. Problémy mi přerůstaly přes hlavu a nedokázala jsem si poradit s tím, jak sladit osobní a pracovní život. Byla jsem nespokojená jak doma, tak v práci, a promítalo se to v mé náladě i pracovním výkonu. Najednou se mi otevřely oči a pochopila jsem, že nemůžu všechno zvládnou sama a všem za každých okolností vyhovět. Naučila jsem se myslet i sama na sebe a rozložit si, v rámci možností, práci tak, aby mě neustále něco nevyrušovalo a mohla se soustředit jen na jednu věc a tu dokončit.

Kamila Holubovámanažerka UNICREDIT CZ /SK

Chtěl bych Ti moc poděkovat za všechna naše sezení, která byla pro mě víc než přínosná, a hlavně celkově za to, že jsem měl možnost se s tebou vídat, jelikož mi přijde, že dokážeš každého člověka nabít energií :) Rozhodl jsem se pro koučink, protože jsem měl v hlavě mnoho otázek a před sebou mnoho výzev a potřeboval jsem si v tom udělat pořádek. V kontextu toho všeho, jsem potřeboval jít za hranice mého dosavadního vnímání. . Celkově mi naše setkání přinesly plno velice pozitivních chvil a vždycky jsem odcházel s úsměvem na tváři.

Ing.Martin Zbořil PwC | Cyber & Privacy | Manager

Každé naše setkání je pro mě velkou inspirací. Nastavuješ mi různé pohledy a otevíráš pomyslná okna i dveře a já zkrátka jen zírám. Některé věci doplynou později, ale kolečka do sebe pomalu zapadají. Vždy si řeknu „no jasně, o tomhle přece mluvila Lenka“ … a já to třeba hned nepobrala... 😃.

LInda Machalováasistentka Zlatá rybka

Lenka je úžasná, energická, empatická koučka.Jej vedenie je založené na profesionalite a bohatej skúsenosti. Vrelo doporučujem. Je to skrátka "žena do voza aj do koča".

MUDr.Miroslava Chudá

S Lenkou spolupracuji více než 20 let v oblasti vzdělávání a spolupráce s ní je vždy nadstandardní. Lenka je vynikající lektorka a koučka s bohatými manažerskými zkušenostmi založenými především na koučovacím přístupu. Obdivuji její přirozenou profesionalitu skloubenou s pozitivním přístupem k životu a její otevřené srdce.

Ing.Pavel SvobodaZakladatel První česká vzdělávací síť nezávislých lektorů

Lenku jsem si vybrala jako koučku. Od prvního sezení mi byla velmi sympatická a tak jsem měla velké očekávání i od výsledku svého koučingu. Mohu upřímně říct, že mi moc pomohla a jako koučku ji velice doporučuji. Je to inspirativní, kreativní a velmi chytrá žena, která mi prostě pomohla a doufám, že i mimo práci zůstaneme v kontaktu. S čistým svědomím ji budu doporučovat i našim manažerům.

Mgr.Šárka SnížkováExperienced HR manager, skilled facilitator and consultant

Díky Tobě jsem si ujasnil dost věcí a odpověděl sám sobě na některé otázky a pokud neodpověděl, tak jsem některé otázky aspoň dokázal verbalizovat a to je myslím také velice podstatné, pokud na ně má být někdy odpovězeno.

Svatopluk Huml Line Maintenance Manager CZECH AIRLINES

Lenko, tímto bych Ti chtěl poděkovat za dnešní týmový koučink. Dopadlo to lépe, než jsem očekával. Holky se nebály o problémech otevřeně promluvit, spoustu věcí si celkem detailně vyříkaly a o to mi hlavně šlo.

Václav MňoučekFord Motor Company manažer

Reference

TRÉNINKY      ŠKOLENÍ      WORKSHOPY

S Lenkou spolupracujeme v POSITIVE už 25 let, považuji ji za jednoho z našich klíčových lektorů a koučů. Vzhledem k její manažerské zkušenosti se naše spolupráce odehrává většinou v oblasti manažerského vzdělávání a individuálního koučinku. Lenka je výborná lektorka i koučka, která nejenom odborně, ale i lidsky dokáže lidi nadchnout, inspirovat a nastartovat ke změně."

Ing.Lada HaisováManaging Director

S Lenkou jsem měla možnost se potkat na kazuistickém workshopu. Musím říct, že tento workshop byl bezkonkurenčně nejlepší, kterého jsem se kdy zúčastnila. Lenka je velice empatická, inteligentní žena. Oceňuji její houževnatost, pracovní nasazení, bohaté zkušenosti a profesionalitu.

Michaela Ďurnekováředitelka hotelu King Charles Boutique Residence

Díky za skvělých 6 dní s manažerskou akademií. Oceňuji, že soustřeďuješ pozornost na soft-skill témata a na osobnosti každé z nás, protože to je v práci lépe použitelné, než většina teorie. Jsi pro nás svou zkušeností a osobním příkladem velkou inspirací a poslem dobré energie. Hodně jsme se díky tobě jako tým posunuli.

Mgr.Klára Koubskáředitelka ZŠ SMART

S Lenkou se znám od roku 2009, kdy pro společnost Ford Motor Company vedla manažerskou akademii a sérii individuálních koučingů. Od té doby se stala naším trvalým a ceněným partnerem při hledání odpovědí na individuální, týmové i organizační otázky v oblastech osobnostního rozvoje, organizačního nastavení, leadershipu, týmové práce nebo konflikt managementu. Lenka je skvělý člověk a profesionál v každém ohledu. Její velkou přidanou hodnotou jsou praktické manažerské dovednosti, díky kterým si snadno získává důvěru a respekt manažerů a zaměstnanců na všech organizačních úrovních. Zároveň je to člověk, ze kterého vyzařuje optimismus a nadhled, a který vás nabíjí pozitivní energií. Každé setkání s ní je velice inspirativní a podnětné. Lenku vřele doporučuji…

Mgr.Petra HroudováHR manager Ford Motor Company

S Lenkou spolupracuji více než 20 let v oblasti vzdělávání a spolupráce s ní je vždy nadstandardní. Lenka je vynikající lektorka a koučka s bohatými manažerskými zkušenostmi založenými především na koučovacím přístupu. Obdivuji její přirozenou profesionalitu skloubenou s pozitivním přístupem k životu a její otevřené srdce

Ing.Pavel Svobodaízakladatel První česká vzdělávací síť nezávislých lektorů

Lenko, chtěl bych Ti moc poděkovat za trénink „Vedení lidí a motivace“. Měl jsem tu čest vidět tvé prezentační dovednosti a čerpat znalosti a energii, kterou vyzařuješ. Musím říct, že to bylo nejlepší školení, které jsem absolvoval. Moc Ti za ty dva dny strávené na kurzu děkuji.

Ing. Jan Potužák, MBA technický ředitel JLV, a.s.

😊 Jsem plná zážitků z tvého školení. Moc mě to bavilo. Otevřely se mi oči a zjistila jsem spoustu věcí. Potřebovala bych takové injekce energie každý týden. Miluji takové lidi, jako jsi Ty!!! 😊 😊

Michaela Laslopová INNOGY Zákaznické služby

Lenko, díky moc za dnešní super akci " Ředitel jako leader". Asi jako mnoho dalších jsem si z tohoto setkání hodně odnesl. Bylo to opravdu přínosné pro naši práci. Na rozdíl od jiných školení tohoto typu.

Mgr.Libor Benešředitel ZŠ Kvasiny

Seminář vedený lektorkou paní Mgr. Lenkou Bílkovou předčil mé očekávání. Velmi oceňuji příjemnou atmosféru, profesionální vedení semináře a především sdělnou hodnotu předanou velmi nenásilně. Vážně jsem ráda, že jsem se přihlásila a mohla jsem tam být. Budu se těšit na další zajímavý seminář..

Mgr. Jana Hurníkovázástupkyně ředitelky školy Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

Bezkonkurečně nejlepší lektorka, s kterou jsem se kdy setkal. Udrží pozornost po celou dobu kurzu. Je neformální a přispívá k uvolněné atmosféře mezi účastníky, kteří se pak nebojí spolupracovat. Rád bych s touto lektorkou absolvoval i další kurzy. • Z jejího výkonu jsem nadšená. Doporučuji. • Vynikající profesionálka, dokáže zaujmout, udržet pozornost posluchačů, předat velmi užitečné informace, nejen pustou teorii, umí vytvořit pozitivní klima a dobrou atmosféru. Kurzu dodala díky své osobnosti a zkušenostem i skvělou nadstavbu, kterou účastníci mohou využít nejen v pracovním, ale i osobním životě.

účastníci školení"Jednání s obtížnými typy lidí:" ČSSZ Praha

. Mgr. Bílková byla bezvadná! Kurz byl skvělý a odnesla jsem si i několik rad, jak jednat s klienty. • Zajímavá témata, lektorka dokázala udržet naši pozornost, motivovat nás. • Profesionální výkon, na Mgr. Bílkové je vidět, že své práci rozumí a umí své zkušenosti přenést na účastníky.

účastníci školení"Magie slov"- řešení konfliktních situací

Ráda bych Vám, Lenko, sdělila, že kolegyně dnes celý den nemluvily téměř o ničem jiném, než o včerejším kurzu a o Vás. Chci proto poděkovat za Váš úžasný přístup, neboť i moje kolegyně, se kterou jsem v kanceláři, a která je opravdu velmi uzavřená, se dnes spokojeně usmívala a dokonce přiznala, že tam včera ani nechtěla jít, a je šťastná, že to překonala, protože to byl nejlepší kurz jaký zatím absolvovala!

Bc.Jitka RůžičkováStudijní oddělení Univerzita Karlova v Praze Přírodovědecká fakulta

Reference

PŘEDNÁŠKY

Dobrý deň, ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za výborné prednášky na konferencii. Z hodnotiacich formulárov vyplynulo, že klienti boli nadmieru spokojní - a to je pre nás veľmi dôležité :) Pani Bílková - hodnotili Vás ako TOP lektorku :)

Zuzana Cmorejováorganizátorka HR konference „Nové trendy v získavaní zamestnancov“ v Bratislavě

Chcela som Vám povedať, že ste na mňa urobili veľmi dobrý dojem. Jednak životným príbehom, ktorý ste spomínali, ale tiež prezentáciou, ktorá v sebe mala neskutočnú iskru, dynamiku a vtip. Nehovoriac o množstve myšlienok hodných zapamätania si

Silvia HyžováHR Manager Zeppelin SK

Ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať. Vasa prednaska ma skutocne zaujala. Bolo to pre mna velmi zaujimave a podnetne.

Ing. Ľubica Karaffová EKONOMICKÉ oddelenie BAUHAUS

Reference

KOUČOVÁNÍ PÁRŮ

Když nás to s mužem v krizi po dlouhém obvolávání všech možných terapeutů a psychologů zavedlo k paní Bílkové, byli jsme v situaci, ve které jsme si sami nedokázali už pomoci. Nechtěli jsme se z bezmoci dostat na úplné dno a házet po sobě špínu. Paní Bílková nás vzala za ruku, zvedla, oprášila a my si s mužem najednou mohli spolu promluvit s napřímenou hlavou, v jednoduchosti. Nasměrovala naši pozornost k podstatným věcem našeho srdce, naučila doopravdy naslouchat druhému, vyjádřit se a sdílet svoje niterní potřeby a pocity. Jsme oba moc vděční, že nám zachránila manželství.

Sabinapárový koučink

Paní Bílková vždy citlivě volí úžasně jednoduché pomocné prvky (techniky), má osobní přístup a vytváří útulnou atmosféru. Zlepšily se nám vztahy nejen mezi sebou, ale i se synem a dalšími lidmi.

Marekpárový koučink

Momentálně se zabydluji zpět doma a mám úplně "nového" muže 😄. Naše manželství je daleko víc otevřené a znovu se poznáváme na jiné úrovni 🙂. Vyhraňujeme znovu prostor a to s láskou a respektem, klidnou diskuzí s větší dávkou pozornosti a zázraky se dějí...!

Jana a Martinpárový koučink

Náš vztah je teď opravdu jiný a krásně vlídný. Ani jsem nepostřehla žádný zlom, nevím, kdy se to stalo. Často teď používáme "heslo" a domluvíme se, což znamená, že si sedneme a věnujeme pozornost domluvě, řešením a plánům. Nápad s posíláním srdíček místo slov se také osvědčil 🙂

Lucie a Janpárový koučink